E-Ticaret SEO Hizmetleri

Anasayfa / E-Ticaret SEO Hizmetleri

E-ticaret siteleri için internet üzerinden online olarak alışveriş yapabileceğiniz ya da hizmet satın alabileceğiniz sanal pazarların tümü diye bir tanımlama yapabiliriz. Bu anlamda sitenize SEO çalışması yaptırdığınız da Google arama motorunda ilk sıralardaki yerinizi alarak daha fazla hizmet ve ürün satışı yapabilirsiniz. E-ticaret sitelerinde SEO çalışması ile baclink tanıtım vb. çalışmalar yapılarak doğal yollardan yükselmeniz sağlanır.

E-ticaret Seo Danışmanlığı Nedir?

E-ticaret danışmanlığı için sitelerin sahiplerinin dışında kurumsal ya d bireysel olarak başarı elde edilmesi için belli bir ücret karşılığında size yol gösteren kişiler şeklinde tanımlama yapabiliriz. Özellikle de kurumsal firmalar E-ticaret SEO danışmanlığı hizmeti almak durumundalardır. Aksi takdirde her işi kendileri yürütemeyeceklerinden dolayı da ciddi bir zaman ve sıralama kaybına uğrayabilirler.

E-ticaret sitesi için danışmanlık hizmeti almaya karar verdiğiniz de öncelikli olarak süreye karar vermeniz gerekir. Çünkü burada anlaşma yapacağınız danışmanın sizinle çalışma süresi de önemlidir. Bu kısa bir süreç değildir. En az üç ay devam edecek bundan sonrasında ise isterseniz devam edebilecek bir çalışma şeklidir. Siteniz için E-ticaret SEO hizmeti aldığınızda başarınızın da hızlı bir şekilde ilerlemiş olduğunu görebileceksiniz. Siteniz

E-ticaret siteleri için danışmanlık hizmetlerimiz şu şekilde sıralanabilir.

ü      Sitenizin genel olarak analiz edilmesi

ü      İç SEO çalışmaları

ü      Rakiplerinizin analizinin yapılması

ü      Rekabet ortamının araştırılması ve analizlenmesi

ü      Sosyal medya çalışmaları

ü      Google Webmaster tools kaydı,

ü      Özgün forum ve blog tanıtımları,

ü      Ürün ve kategori bazlı seo çalışmaları,

ü      Özgün makale ve makale yazıları,

ü      Whois Baclink,

ü      Dizin ekleme

E-ticaret SEO hizmeti belli bir düzen ve strateji ile ilerlemek durumundadır. Bu bir web sitesi için önemli bir konudur. Çünkü yanlış yapılan bir SEO’nun sitenize fayda olması beklenirken aynı zamanda zararlı olmasına da neden olabilecektir. Eğer ki firmamızı tercih etmeniz durumunda size en başarılı hizmeti sunarak sitenizin çok kısa süre içerisinde üst sıralarda olmasını sağlayabiliriz. Bugüne kadar çalışmış olduğumuz her firma ve bireysel müşterilerimizle bunu defalarca yaşadık ve bundan sonra da sistemli ve bilinçli çalışmalarımız sayesinde başarmaya devam edeceğiz.

SEO Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0(236) 408 85 80

Copyright © 2017. Viral SEO Tescilli Bir Markadır. Tüm Hakları Saklıdır. Marka Tescil No: 2017/09987
Top