SEO Analizi

Anasayfa / Hizmetler / SEO Analizi

Zaman dijitalleşme zamanı be neredeyse tüm sektörler artık internet üzerinden hizmet veriyor. Bu anlamda müşteri edinme ve ürün satışı telaşı içerisindeler. Bu özelliklere sahip olabilmek ise firmanızın bilinirliğinin artmasından geçiyor. Peki siz ya da firmanız internet dünyası içerisinde nerede yer alıyorsunuz hiç düşündünüz mü?

Seo Analizi Nedir?

Bireysel ya da kurumsal anlamda web sitelerinin detaylı olarak incelenmesi işlemidir. Bu inceleme esnasında kod, site hızı, içerik kontrolü ve rakipleriniz en ince ayrıntısına kadar analiz edilerek raporlanır. Bu araştırmanın yapılmasının amacı sitenizin dışı ve de sitenizin içinin kapsandığı faktörlerin temel alınmasıdır. Analiz yapılırken Viral Seo olarak bizler ücretli olan analiz yazılımlarını kullanmayı tercih ederiz çünkü bu sayede daha kesin ve daha net sonuçları elde ederiz.

Sağlıklı bir SEO analizi yapabilmek için iyi bir planlama ve yol haritasına ihtiyaç vardır bu da seçtiğiniz firmanın çalışma kapasitesiyle alakalı bir durumdur. Sizde bizi tercih ettiğiniz de zaten doğru işlemi gerçekleştirmiş olursunuz. Unutmamalısınız ki Viral Seo sizi başarıya taşıyabilecek en hızlı yoldur.

Neden Site Analizi Yaptırmalısınız?

ü      Yukarıda da belirttiğimiz üzere yol haritanızın belirlenmesine yarayacaktır. Çünkü Google’ının sürekli olarak güncelleme getirdiğini ve de algoritmasını değiştirdiğini düşündüğünüzde sitenizde bir sıralama kaybı yaşanabilir.

ü      Siteniz herhangi bir nedenden dolayı filtreleme ya da ceza almış olsun sonuç mutlaka ortaya konulacaktır.

ü      Rakiplerinizin nasıl bir çalışma ile ilerlediğini ve almış olduğu bağlantılarından tutunda içeriklerinin analizine kadar hepsini kontrol altında tutarsınız.

ü      Tüm bunların yapılması demek sitenize daha fazla ziyaretçi gelmesi anlamına gelir.

ü      Sitenize gelen ziyaretçilerinizi müşterileriniz yapabilirsiniz.

ü      Yeni SEO çözümlerini takip ve uygulamış olursunuz.

SEO Raporu Ne Kadar Sürede Teslim Edilir?

SEO raporlarımızı rakiplerinizin güçlük derecesine göre sonuçlandırırız bu süre bir ve üç gün arasında değişiklik gösterebilir. Raporlama ile birlikte sizin ve rakiplerinizin eksiklikleri araştırılarak sorunların çözümlenmesi sağlanır ve sizi artı konuma getirecek olan bir çalışma planı oluşturulur.

Raporda Neler Sunarız?

·        Detaylı site içi analiz

·        Rakip sitelerin alt yapı incelemesi

·        Kod yapısı analizi

·        Rakip sitelerin içerik incelenmesi

·        Rakip siteler incelenerek bağlantıları tespit edilir.

·        Sektörel analiz

·        Rakip sitelerin anahtar kelime sıralama incelemesi

·        Sitenizin anahtar kelime sıralama analizi

SEO Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0(236) 408 85 80

Copyright © 2017. Viral SEO Tescilli Bir Markadır. Tüm Hakları Saklıdır. Marka Tescil No: 2017/09987
Top