SEO Çalışması Fiyatları

Anasayfa / Yazılar / SEO Çalışması Fiyatları

Bir web sitesi için çalışma yapılabilmesi için en önemli faktörlerden bir tanesi SEO fiyatlarıdır. Çünkü burada yapılacak işlemin büyüklüğü fiyatlarla aynı orantılıdır. Bir diğer konu ise anahtar kelimelerinizin kalitesi ve çokluğudur. Çünkü her anahtar kelimenin kendi içerisinde bir rekabet durumu vardır. Eğer ki sizin anahtar kelimeniz rekabeti büyük bir alandaysa o zaman mutlaka daha kuvvetli bir çalışma yapılması gerekir. Bazı firmalar ya da bireysel anlamda çalışan kişiler genelde SEO çalışması fiyatlarını siteye bakmadan ve analiz etmeden verirler ancak bu size kesin bir sonuç getirmeyecek belki de hiç etki etmeyecek bir durumdur.

Eğer ki siteniz üzerinde ciddi bir şekilde duruyorsanız öncelik olarak yapmanız gereken şey anahtar kelimelerinizin analiz edilmesidir. Sitenizde anahtar kelimenin yoğunluğu ne şekilde kullanılmış ve sektörünüzle alakalı mı? Bazı site sahipleri vardır ki anahtar kelimeleri sitesiyle ve sektörüyle çok fazla alakalı değildir. Bu da olmak istediği yere zaten gelemeyeceği anlamına gelecektir.  Eğer ki bir firma size SEO yaparken program kullanıyorsa burada anahtar kelime rekabetinin çok fazla bir önemi olmayacaktır. Bu belki sizin anlık olarak yükselmenizi sağlayacaktır ancak bu sağlıklı bir şekilde yükselme hiçbir zaman olmayacaktır.  

SEO çalışması fiyatlarını belirleyen diğer bir durumda arama motorlarında nereye gelmek istediğinizdir. Eğer ki amacınız ilk sayfa ve ilk sıralara gelmekse o zaman ödemeniz gereken miktarda yukarı doğru çıkacaktır. 

İşini bilen hiçbir SEO firması ilk sayfa ve ilk sıra garantisi vermez bu işini bilmeyen bir SEO firmasının taktiğidir. Doğru bir SEO ancak ve ancak ilk sayfa garantisi şeklinde olabilecektir. Bunun dışındaki bir çalışma yapacağını iddia etmek sizi hayal kırıklığına uğratabilecektir.  SEO çalışması fiyatları belirlenirken bir diğer önemli konu da sitenizin yaşıdır. Eğer ki sitenizin yaşı büyük ise o zaman ücret biraz daha düşük olabilir. Hatta anahtar kelimeniz sıralamada ise o zaman bu fiyat biraz daha uygun bir hale gelecektir. 

Yukarıda belirttiğimiz üzere SEO çalışması yaparken fiyatlar sitenizin yaşı, anahtar kelime yoğunluğu, daha önceki çalışmaları hepsi bir bütün halinde ele alınmak durumundadır.

SEO Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0(236) 408 85 80

Copyright © 2017. Viral SEO Tescilli Bir Markadır. Tüm Hakları Saklıdır. Marka Tescil No: 2017/09987
Top