SEO Danışmanlığı Nedir?

Anasayfa / Yazılar / SEO Danışmanlığı Nedir?

Terim olarak baktığınız da SEO danışmanı SEO uzmanı ile aynı anlamı içermektedir. Firmaların ya da bireysel kişilerin SEO işlerini yapan bir firma şeklinde de isimlendirilebiliriz. SEO konusunda hizmet veren bir takım firmalar vardır. Bunlarla çalıştığınız da işinizi daha sağlama almış olursunuz bu şekilde yapacağınız bir iş anlaşması sonucunda size SEO danışmanlık hizmeti verilmiş olacaktır.

SEO DANIŞMANI NE İŞ YAPAR?

SEO danışmanları öncelikli olarak sitenizin genel yapısını inceler. Burada iç ve dış bağlantılar analiz edilerek SEO açısından uygun olup olmadığı araştırılır. Bunun neticesinde sitenize yapılacak çalışmanın iş planlamasını oluşturur ve sizin onay vermeniz halinde SEO çalışmalarını başlatır. SEO danışmanları için sitenizin şu anki bulunduğu nokta ve geleceği noktanın analizi yapılır. Ve bir yol haritası çizilmiş olacaktır. Bu çalışma periyodik olarak yapılır ve bu konuda bilgilendirilirsiniz. SEO danışmanlığı hizmeti aldığınız zaman sitenize aşağıdaki etkileri de sağlamış olursunuz.

ANAHTAR KELİME HİZMETİ

İnternet üzerinde sitenizin de aralarında bulunduğu binlerce kelimelik anahtar kelime listesi vardır. Bunların tespit edilerek size fayda sağlayacak olan en iyi anahtar kelimenin seçimi sağlanır.

RAKİP ANALİZ HİZMETİ

Bulunduğunuz sektör içerisinde binlerce rakibinizin olduğunu unutmamalısınız. Dolayısıyla bu rakipleriniz arasından sıyrılmanız gerekir. Site dışı kaynaklarından Sosyal medya kullanımına varıncaya kadar siteniz eksiksiz bir şekilde incelenip rapor sunulur.

 SİTE İÇİ OPTİMİZASYON

Sitenizin tüm içyapısı baştan aşağı incelenerek doğru bir şekilde ilerlemesi sağlanmış olur.

SİTE DIŞI OPTİMİZASYON

Web sitenizi her ne kadar siz oluşturmuş olsanız da site dışı etkenler konusunda bilgi sahibi olmayabilirsiniz. Buradaki süreç SEO Danışmanı tarafından tespit edilerek ilerleme sağlanır.

İÇERİK ZENGİNLEŞTİRME HİZMETİ

Sitenizin içerisinde var olan içerikler ve ya eklenecek olan içeriklerin bir uzman gözüyle incelenmesi sağlanmış olur. Yeni ve de özgün makalelerle sitenizin optimize edilmesi sağlanmış olur.

SOSYAL MEDYA OPTİMİZASYONU

Sitenizin veya firmanızın sosyal medya ile tanışması sağlanır ve buradaki güncel durumunuz ve de hedefleriniz de kontrolünüz altında olur.

SİTE TASARIMI

Sitenizin SEO’su kadar tasarımı da önemlidir. Bulunduğunuz sektör içerisinde sitenizin tasarımından tutun da logonuza varıncaya kadar hepsi tam bir düzen içerisinde sağlanmış olur.

AŞAMALI ADWORDS HİZMETİ

Reklam çalışmalarınız bir düzene sokulur ve de reklamlarınız optimize edilir. Adwords yönetimi gibi zor olan bir süreci kolaylıkla idare edebilirsiniz.

SEO Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0(236) 230 00 36

Copyright © 2017. Viral SEO Tescilli Bir Markadır. Tüm Hakları Saklıdır. Marka Tescil No: 2017/09987
Top