Sosyal Medya Danışmanlığı

Anasayfa / Hizmetler / Sosyal Medya Danışmanlığı

Günümüzün en büyük ihtiyacı sosyal medya çünkü aradığınız her şeyi burada bulabilirken sevdiklerinizde anlık olarak mesajlaşabiliyor ya da son dakika gelişmelerin hepsinden anlık olarak haberdar olabiliyorsunuz. Peki, siz firma ya da bireysel anlamda sosyal medyayı en etkin bir şekilde nasıl kullanabilirsiniz? İsterseniz bu sorunun yanıtını vermeden önce sosyal medya reklamları konusuna değinelim.

Sosyal Medya Reklamları

Reklam belli bir ücret karşılığında daha fazla kişiye erişebilmeniz için hazırlanmış olan bir tanıtım modelidir. Sosyal medya reklamları sayesinde düşük maliyetlerle amacınıza ulaşabilirsiniz ancak burada doğru hedef kitlesi tercih edilmediğinde çalışmanızdan da beklediğiniz verimi alamazsınız. Mesela yalnızca aracı olan kişilere reklamlarınızı gösterebilmek gibi bir seçiminiz olabilir bu da sizin gereksiz bir harcama yapmadan doğrudan nokta atışı atmanızı sağlamış olacaktır.

Neden Sosyal Medyada Yer Almalıyım?

Sorunun yanıtı aslında çok basittir. İnsanlar artık geleneksel medyanın geride kaldığını düşünüyor ve almak istedikleri haberden tutun da izlemek istedikleri bir filme varıncaya kadar hepsini sosyal medya üzerinden gerçekleştiriyorlar. Kısacası markanızı en iyi şekilde temsil edebileceğiniz ve daha geniş kitleye ulaşabileceğiniz bir alan.

 

Viral SEO Sosyal Medyada Sizin İçin Ne Yapar?

1.      İÇERİK YÖNETİMİ

Sosyal medyanın sürekli olarak canlı olduğunu unutmamalısınız bunun için doğru bir şekilde beslenmesi gerekir.  Firmanızın marka değerini artırmak ve de onu daha geniş kitlelere yaratıcı içeriklerle duyurmak blog yazıları, görseller giflerle desteklemek bizim en iyi yaptığımız iştir.

2.      MODERASYON

Bize bıraktığınız sosyal medya hesaplarınızı düzenli bir şekilde takip ederiz ve de gelen takipçi sorularına anlık olarak yanıt veririz bu sayede müşterilerinizde hem markanıza daha fazla güvenir hem de satışlarınızı artırır.

3.      SOSYAL MEDYA TAKİBİ

Sosyal medyanın canlı olduğunu söyledik dolayısıyla siz yoksanız bile insanlar sizi konuşmaya devam edecek ya da arayanlar sizi bulamayacaklar. İşte biz bunun kontrolünü sizin yerinize profesyonel bir şekilde yapabiliriz. Firmamız sosyal medyayı en iyi ve yeni programlarla anlık olarak takip eder.

Viral Seo bugüne kadar her türlü krizi fırsata çevirmeyi başarmıştır. Bu nedenle de sosyal medya konusundaki tecrübesini de her sektöre yansıtmayı bilmiştir. Farklı içerikler ile firmanızı bir marka haline getirebilecek tek alandır. 

SEO Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0(236) 408 85 80

Copyright © 2017. Viral SEO Tescilli Bir Markadır. Tüm Hakları Saklıdır. Marka Tescil No: 2017/09987
Top